ФКСБ постигна обрат срещу грузинци

Румънският гранд ФКСБ обърна негативния резултат от първия мач срещу грузинския Сабуртало и продължава в третия кръг на квалификациите в турнира Лига на конференциите.

Успехът с 4:2 в Букурещ тази вечер заличи пасива от 0:1 в първия мач, но не дойде никак лесно. Дава откри за ФКСБ в 44-ата минута, а по-интересното предстоеше след почивката. В 55-ата Еджума удвои, но румънският тим позволи изравняване в рамките на 11 минути. Сикхарулидзе намали в 69-ата минута, а Табатадзе върна равенството в 79-ата.

В последните десет минути на мача ФКСБ стигна до пълен обрат. Коман вкара за 3:2, а в 87-ата Радунович от дузпа оформи крайното 4:2.

В самия край на мача румънския тим остана с човек по-малко, след като Кордеа получи червен картон, но това не повлия на резултата.