Атлетико Мадрид започна ударно в контролите

Атлетико Мадрид записа убедителна победа с 4:0 над Нумансия в първата си лятна контрола от предсезонната си подготовка. "Дюшекчиите" показаха настроение и голова мощ срещу третодивизионния тим и записаха очакван успех.

Три от головете в мача паднаха през първото полувреме и бяха дело на Тома Льомар (8), Анхел Корея (32) и Жофри Кондогбия (45). Четвъртото попадение пък бе отбелязано от Матеуш Куня (52) в началото на второто полувреме.

Така Атлетико натрупа самочувствие за начало на подготовката, но само след три дни предстои доста по-сериозен тест за отбора, който се изправя срещу Манчестър Юнайтед на стадион "Улевал" в Осло.