Янтра измъкна точка след 0:2

Янтра (Габрово) показа характер и не загуби от Струмска слава, въпреки че футболистите на Сашо Ангелов изоставаха на почивката с 0:2. В крайна сметка срещата от Втора лига на стадион "Христо Ботев" завърши 2:2 и двата отбора излязоха от нея с по една точка.

През първата част Антон Тунгаров се развихри с два гола в мрежата на Християн Василев. Халфът откри резултата в 19-ата минута, а в 30-ата удвои с нов точен удар - 2:0 за Славата и много добра игра на контраатака на тима на Юрий Васев. След почивката обаче Иван Василев изравни след подаване на Иван Петков, а в 79-ата минута опитният Петър Казаков изравни от дузпа.