Петър Хубчев: Трима поискаха смяна на почивката, не ни стигнаха силите

Старши треньорът на Берое Петър Хубчев сподели мнението си след равенството 1:1 с Локомотив (София).

Заралии допуснаха гол в края на срещата, а наставникът го отдава на това, че отборът не е имал сили и призна, че трима от неговите футболисти са поискали смяна още на почивката.

Локо Сф изненада Берое в Стара Загора

"Трябваше малко повече вяра. Играхме добре до 65-ата минута, след което умората си каза думата. На полувремето трима човека поискаха смяна. Просто не ни стигнаха силите. Не контролирахме топката.

Просто се пестихме, нямахме сили. Каквото и да е положението в Берое, ние трябва да тренираме и да сме дисциплинирани и да продължаваме да се развиваме. Няма друг път", заяви Хубчев.

Снимка: start-photo.bg