Мъри: Това е Левски! Победихме голям отбор, но съм притеснен

Наставникът на Левски Станимир Стоилов бе изключително доволен от “синия” успех с 2:0 над ПАОК в първи мач от втория предварителен кръг на ЛК, но заяви, че отборът му е трябвало да вкара трети гол, за да реши нещата. Мъри добави, че слага успеха в топ 10, но предвид показаното от гърците е притеснен за реванша, където българският гранд трябва да вкара попадение.

Синята лавина подлуди левскарите! Левски удари ПАОК и мечтае

“Това беше един отличен мач за Левски, една прекрасна "синя" вечер. Въпреки проблемите и сериозния противник вкарахме голове, не допуснахме. Имахме възможност да решим всичко с трети гол. От това, което показа ПАОК, днес победихме един голям отбор. Притеснявам се за втория мач.

Това е Левски, който се бори. Трябва търпение и работа, за да може Левски да играе още по-добре. Победата мога да я сложа в топ 10. Спечелихме срещу голям отбор, който игра четвъртфинал в Европа през миналата кампания. Голям отбор на ПАОК, който ме притеснява. Изключително комбинативен тим. На реванша трябва да се представим по най-добрия начин. Трябва да отбележим гол. Ако опитваме да удържаме, ще е грешка.

Нашите нападатели са доста опасни. Съжалявам, че не можахме да решим мача с трети гол.

Не мога да кажа дали ще се върнат част от контузените. Видяхте ПАОК какви смени направи. Важното е, че подарихме победа на феновете. Виждам едни щастливи левскари.

Дайте да не правим някакви глобални изводи. Благодаря на феновете, които показват любовта си не само към мен, но и към всички в клуба. Дадохме им капка радост. Ако продължим така, ще е добре”, каза Станимир Стоилов.

Снимки: Владимир Иванов