Младшата на Черно море удари Спортист в Генерал Тошево

Юношите U17 на варненския Черно море надиграха Спортист с 3:0 в приятелска среща, играна в Генерал Тошево. Заслужен успех за момчетата на треньора Тошко Каменов. Десетина минути след началото, Георги Пасков стреля, топката рикошира в гърба на съперник и прехвърли вратаря на домакините. Секунди преди почивката Димитър Ковачев центрира отдясно и Ивайло Димитров удвои. По същия начин се разписа и Мартин Петков в 60-ата минута, но след пас отляво. После Никола Недков пропусна да вкара четвърто попадение, улучвайки гредата. Пред отсрещната врата също имаше няколко интересни моменти. 32-ма футболисти влязоха в игра за тима от Генерал Тошево.