Крумовград започна отлично в професионалния футбол

Отборът на Крумовград започна отлично участието си в професионалния футбол. Тимът от Южна България започна с победа участието си във Втора лига. В първия кръг на шампионата футболистите на Акис Вавалис победиха с 2:0 като гост Спортист (Своге).

Успехът дойде през втората част, като първо Красимир Илиев откри от дузпа в 64-ата минута, отсъдена за нарушение срещу Георги Трифонов след самостоятелен пробив, а в самия край на мача дойде и второто попадение. Негов автор бе Ахмед Осман в 94-ата минута.

Така Крумовград стартира успешно кампанията си и даде повод за оптимизъм на феновете си преди първия домакински мач срещу Беласица след седмица. Спортист пък започна с фалстарт и ще трябва да наваксва.

СПОРТИСТ (СВОГЕ) 0:2 КРУМОВГРАД
0:1 Илиев (64-д)
0:2 Осман (94)