Левски е мобилизиран за успех в дербито с ЦСКА-София

Дюделанж довърши Тирана в реванша

Дюделанж се класира убедително за втория предварителен кръг на Шампионската лига, след като спечели и реванша срещу ФК Тирана в Албания. Шампионът на Люксембург се наложи с 1:0 и в първия мач и така с общ резултат 3:1 продължава напред.

В днешната среща гостите поведоха с два гола в началото на второто полувреме, дело на Филип Боич в 49-ата и Дейвид Синани в 61-вата минута.

Тирана върна един гол чрез Редон Джиджа в 78-ата минута, но домакините нямаха нито време, нито сили за пълен обрат и приключиха участието си в турнира.

Дюделанж пък вече е в следващия етап на надпреварата, където ще се изправи срещу Пюник или ЧФР Клуж.