Розова долина победи Загорец в контрола

Розова долина започна контролите с победа с 2:1 над Загорец (Нова Загора). Мачът противопостави два от стабилните отбори в Югоизточната Трета лига, които през новия сезон ще имат важна роля в разпределението на челните места.

Играчи от Ботев (Пд) и Розова долина ще стават национали на Палестина

Гостите от Нова Загора, които не пристигнаха в пълния си състав, тъй като имаха хора на работа, откриха първи резултата. За тях се разписа голмайсторът на групата в два от последните три сезона в тази група Пламен Иванов.

Малко преди края на първата част обаче крилото Венцислав Иванов изравни за казанлъчани. Опитният Иван Чергев обърна хода на мача през втората част, след като беше най-съобразителен при меле пред вратата на гостите от Нова Загора.

Старши треньорът на Розова долина Атанас Апостолов даде шанс на двама юноши и още две момчета, които са на проби, а първи мач записа и новото попълнение в центъра на отбраната Надим Ангелов.