Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II

Лудогорец II разпиля с 5:0 Родопа в Смолян

Лудогорец II разпиля с 5:0 третодивизионния Родопа в контрола, играна на Градския стадион в Смолян.

Разградчани откриха още в 50-ата секунда на срещата, като точен с глава бе Хюсеин Кельовлуев. Отново той удвои преднината на отбора с красиво попадение в 44-та минута. Кельовлуев се разписа с удар от воле с левия крак. При този резултат завърши първото полувреме.

След почивката два гола за 4:0 вкара опитният Бранимир Костадинов. Той отбеляза в 50-ата и 61-вата минута. 10 преди края на редовното време Росен Иванов оформи крайното 5:0, след като стигна първи до отбита от вратаря на съперника топка.

Изиграхме една добра проверка. С оглед на това, че сме в средата на подготовката, съм доволен от показаното, коментира старши треньорът Тодор Живондов след последния съдийски сигнал.