Витоша (Бистрица) разби Монтана, Христозов: „Нищо не сме направили, този мач е етап от подготовката“

Новакът във Втора лига Витоша (Бистрица) победи Монтана с 5:1 в приятелска среща, играна в Сепарева баня. Станислав Петров финтира двама и стреля неспасяемо в монтанската мрежа от границата на наказателното поле в 10-ата минута. Само след 180 секунди Йордан Йорданов изравни с глава след центриране от корнер. „Тигрите“ дръпнаха само за 7 минути. Първо в 31-ата Томи Костадинов засече с крак центрирана топка за 2:1. Цветомир Вачев стори същото в 38-ата минута. След почивката дойдоха минутите на Деян Христов. В 55-ата, той финтира двама бранители и насочи топката в ъгъла – 4:1. Четвърт час по-късно преодоля защитник и прехвърли вратаря за окончателното 5:1.

„Нищо не сме направили. Този мач е етап от подготовката. Сигурен съм, че в първенството ще е доста по-различно и ще ни е много трудно. Имаме още много, много работа“, коментира пред Sportal.bg старши треньорът на Витоша Николай Христозов.