Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Добруджа победи Созопол в контрола с пет червени картона

Добруджа надви в Созопол едноименния тим с 2:1 в приятелска среща. Освен трите гола в контролата имаше и пет червени картона – Адемов, Начев и Николов от гостите, Молдованов и негов съотборник от домакините. До почивката в червено бяха декорирани двама от Добруджа и един от Созопол, а след нея по още един футболист от двата отбора. На местата на отстранените влязоха други играчи.

Добруджа с минимален успех над Дунав в контрола

Първото полувреме протече равностойно. До средата му паднаха три гола. Денислав Ангелов откри резултата за гостите след двойно подаване с Андриан Димитров в 6-ата минута. Четвърт час по-късно добрички футболист извърши нарушение и Деян Молдованов изравни от дузпа. Бърза контраатака на противника обаче завърши с второ попадение на Денислав Ангелов в 24-ата минута. През втората част бяха извършени доста смени, а играта беше накъсана.