Черноморец и Асеновец не успяха да се победят

Отборите на Черноморец (Бургас) и Асеновец не успяха да се победят и завършиха при резултат 2:2 в мач от предпоследния 33-и кръг на Югоизточната Трета лига. На два пъти гостите от Асеновград успяха да излязат напред в резултата, но бургазлии изравняваха. Първо Тодор Тодоров вкара в 35-ата минута, но в заключителните минути на първата част Милен Танев изравни. Само две минути след подновяването на играта Борислав Хаджиев изведе отново гостите напред (47’), но Нуретин Пюскюлю вкара за 2:2.

В класирането двата тима се намират един до друг, като “акулите” са четвърти, а Асеновец е пети. Отборът от Бургас има в актива си 66 точки, докато този от Асеновград е с 59. Трети е Загорец с 68.