Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16)

Несебър надви Асеновец в голово шоу

Несебър се върна на победния път в Югоизточната Трета лига, след като се наложи у дома с 3:2 над Асеновец

Трайо Грозев (38) даде аванс на тима от морския град с единственото попадение през първото полувреме. В 55-ата Веселин Филипов възстанови равенството, но радостта на гостите продължи едва 60 секунди. С втория си гол в двубоя Грозев отново изведе своя отбор напред в резултата.

Четвърт час преди края на редовното време Иван Стоянов покачи на 3:1 и до голяма степен уби интригата в срещата.

Веселин Филипов отново се разписа в първата минута от добавеното време, но това не бе достатъчно на Асеновец да си тръгне поне с точка.

Несебър се намира на 6-о място във временното класиране с 49 точки, докато тимът от Асеновград е пети 55 пункта.