Женско футболно първенство: НСА - Дунав (Русе) 5:0

Саяна се отдалечи от Втора лига след загуба от дубъла на Локо (Пд)

Вторият в Югоизточната Трета лига Саяна допусна грешна стъпка по пътя към промоция във втория ешелон. Хасковлии загубиха с 0:2 при гостуването си на дублиращия отбор на Локомотив (Пловдив).

По едно попадение през двете полувремена се оказа достатъчно за "смърфовете" да спечелят трите точки.
Георги Георгиев откри резултата в 20-ата минута, а малко преди да измине час игра Петър Андреев покачи на 2:0.

Пловдивчани продължават с доброто си представяне и записват трета победа в последните 4 шампионатни кръга, която ги изкачи на 14-о място.
Саяна е на втора позиция, но вече е на 6 точки от върха. До края на първенството има още четири кръга.