ЦСКА - София разгроми Локо (София) при U15

ЦСКА - София записа разгромна победа с 5:1 срещу Локомотив (София) в последния мач от 25-ия кръг на Елитната юношеска група до 15 г. Така възпитаниците на треньора Ивайло Станев продължават да показват страхотна резултатност и водят класацията по отбелязани голове с огромна преднина пред съперниците си.

Начало на головото шоу на базата в Панчарево даде Илия Димитров, който откри резултата още в 8-ата минута след индивидуален рейд отдясно. Половин час по-късно Юлиан Гилов удвои, а само за две минути - в 41-ата и 43-ата, Жензарли и Шотев направиха резултата 4:0.

В 47-ата минута Васил Каймаканов покачи на 5:0 от дузпа, а крайното 5:1 бе оформено в 54-ата минута.

В следващия кръг ЦСКА - София U15 гостува на петия във временното класиране Славия. Двубоят в квартал "Овча купел" е на 7 май, събота, от 11 ч.

Снимка: cska.bg