100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Арджеш на Райнов отнесе 4 гола от ФКСБ

ФКСБ отново се доближи на две точки от водача в румънското първенство ЧФР Клуж. Грандът от Букурещ разгроми с 4:0 гостуващия Арджеш, за който титуляр беше Мартин Райнов. Българският халф получи жълт картон в 55-ата минута, а в 80-ата беше заменен от Антун Палич.

Домакините поведоха рано с гол на Флорин Танасе от дузпа, а до почивката се разписа и Дариус Олару. Третото попадение за ФКСБ реализира Лучиан Кристеа в 65-ата минута, а в 83-ата Олару беше точен за втори път.

За Арджеш това беше трета поредна загуба във всички турнири без отбелязан гол. Тимът е последен в първата шестица, но след десетина дни му предстои реванш от полуфиналите за Купата на Румъния срещу Волунтари. Преди това Райнов и компания ще посрещнат ЧФР Клуж в първенството.

ФКСБ е в серия от 4 поредни победи и сериозно притисна ЧФР. До края на сезона остават още три кръга, а в последния от тях двата фаворита за титлата ще се изправят един срещу друг в Букурещ.

Снимки: gsp.ro