Нова "червена" победа в дербито! ЦСКА - София съкруши Левски с 3 гола през първото полувреме - на живо с отзивите

Гигант взе минимална победа над Сокол (Марково)

Гигант (Съединение) постигна минимална победа с 1:0 над Сокол (Марково) в мач от 27-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Единственото попадение в срещата падна още във 2-та минута, а негов автор бе Здравко Жилов след асистенция на Даниел Спасов. „Голямоконарци“ контролираха изцяло мача и надиграха своя противник, но така и не успяха да реализират друго попадение.

С 37 точки Гигант дели 7-то място с тима на Несебър, „соколите“ са 14-ти с 26 точки. На 21 април тимът от Съединение гостува на Асеновец в Асеновград. Сокол е домакин на Саяна (Хасково).