Лудогорец разгроми Хебър и на реванша - на живо с отзивите от Пазарджик след 0:5

Братя от Бдин биха съдия (видео)

Изминалият 25-и кръг на Северозападната Трета лига бе белязан с много грозен инцидент в Мездра. На двубоя Локомотив (Мездра) и Бдин (Видин), завършил с минимален успех с 1:0 за домакините след точно изпълнена дузпа, съдията Мирослав Михайлов бе бит. Това се случи минута след точно изпълнената дузпа от локомотивци в 77-ата минута.

Плевенският рефер отнесе страховит удар в главата от Браиан Дочев, а брат му Валдемар Лашков с всичка сила изрита Михайлов. Всичко тава се вижда на видео кадрите от двете трибуни на стадиона в Мездра. Братята, които по баща са Асенови, но играят с различни фамилии, са бивши футболисти на “железничарите” от Мездра.

Халфът и нападателят, които стартираха мача срещу бившия си тим в титулярния състав, вече са заменени, когато се случва инцидентът. Единият от тях дори след смяната си счупил вратата на съблекалните в Мездра.