Очаквайте в 17:00 - Женско футболно първенство: Пълдин - Локомотив (Стара Загора)

Лудогорец (U17) с категорично 4:0 над Берое

Лудогорец (U17) спечели с категоричното 4:0 мача с връстниците си от Берое (Стара Загора). Срещата от 22-ия кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Иван Нешков откри в 14-та минута, разписвайки се директно от ъглов удар. В 30-ата минута Константин Димитров проби по фланга и подаде по тревата успоредно на вратата за Петър Кирев, който засече за 2:0. Първото полувреме завърши при този резултат.

Само четири минути след подновяването на играта Петър Кирев направи разликата класическата. Последният пас даде Никола Георгиев, който изведе голмайстора сам срещу вратаря на гостите. В 80-та минута Йоан Киров оформи крайното 4:0 след добър пас на Димитър Филипов.