Бдин и Вихър не си вкараха гол

0:0 завършиха във Видин местния Бдин и Вихър (Славяново) в среща от 24-ия кръг на Северозападна Трета лига. Скъпата селекция на домакините не успя да пробие съсипаният от кадрови проблеми съперник, излязъл без шест основни футболисти. Нещо повече, за цял мач бдинци създадоха само две възможности за гол. Във 2-ата минута видински състезател стреля, след рикошет топката промени посоката си, но Светлин Линев макар и с мъка изби. Той хвана и насочената с глава топка в него от Ивайло Иванов през второто полувреме. През останалото време футболистите на Бдин повече владееха топката, но от това не произлизаше нищо съществено в предни позиции. Заслугата е на гостите. Те заложиха на по-затворена игра, пълно себераздаване, а в тактическо отношение бяха перфектни. При една от редките си контраатаки дори имаха шанс за гол, но Калин Иванов не уцели вратата. За повече нямаха възможност, защото на резервната им скамейка имаше само един здрав състезател, който замени след почивката контузилия се Петър Златинов.