Севлиево с нова победа

Двубоят от 23-ия кръг на Трета Северозападна лига между отборите на Севлиево и Локомотив (Дряново) завърши при резултат 2:1. Попаденията за севлиевци отбеляха Ерик Почански в 46-ата минута и Златко Радославов в 65-ата, а Константин Йорданов вкара за гостите след грешка в защитата пред Василев в 81-ата минута.

Мачът започна с натиск на домакините, но така и не успяха да реализират многобройните си положения, като и гредата помогна на гостите да се опазят от попадение. С пропуски се отличиха Макавеев, Петров, Почански и Колев. В началото на второто полувреме още в 46-ата минута Ерик Почански откри за момчетата на Ферарио Спасов.

Вторият гол беше дело на Златко Радославов след още двадесет минути игра. В заключителните десет минути на мача последва отпускане сред домакините, което доведе до гол в тяхната врата. В следващия кръг Севлиево почива и ще оползотвори почивката, като се изправи в контрола с играещия във Втора лига Янтра (Габрово), срещата ще се изиграе на 1 април 2022 г. (петък) от 17:00 часа в Габрово.