Късен гол в Сливница спря серията от девет победи на Беласица

Лидерът на Югозападната Трета лига Беласица (Петрич) отстъпи с 0:1 гостуването си на Сливнишки герой в мач от 24-ия кръг на шампионата. Единственото попадение в мача бе дело на Марио Йорданов в 87-ата минута. Голът дойде, след като Росен Виденов отне топката от защита на петричани и кълбото отиде в Йорданов, който донесе десетата победа за сезона на Героя. Успехът изкачи домакините на девето място с 32 точки.

Беласица прекъсна отличната си серия от девет поредни победи, записвайки четвърто поражение. Въпреки това Бела е лидер 56 точки, като запази преднината си от четири точки пред Балкан (Ботевград).