Левски (Карлово) разби Атлетик (Куклен)

Левски (Карлово) постигна убедителна победа с 4:1 над Атлетик (Куклен) в регионално дерби от 22-ия кръг в ЮИ Трета лига, пише "Пловдив дерби". На стадиона в Карлово домакините бяха по-добрият отбор и записаха нов успех на сметката си срещу труден съперник.

Иван Тошев откри за карловци след добро центриране на Запрян Запрянов. Пак той удвои, но от свободен удар. Запрян Запрянов направи резултата класически. Юлиян Романов намали с глава след центриране, а крайното 4:1 оформи Иван Ангелов. Запрян Запрянов проби и извади Ангелов на празна врата, а за него не остана друго, освен да отбележи четвърто попадение във вратата на тима от Куклен. След 75-ата минута гостите играха с човек по-малко след изгонването на Йълмаз Сюлейман заради груб фаул срещу Запрян Запрянов.