Дженоа стигна до успеха срещу Торино с 10 души

Отборът на Дженоа спечели с 1:0 у дома срещу Торино в двубой от 30-ия кръг на Серия А

За домакините това беше изключително важен успех, докато гостите се показаха доста беззъби тази вечер на стадион “Луиджи Ферарис”.

Нещо повече - “рособлу” доиграха мача с човек по-малко, след като Лео Йостигор получи втори жълт картон още в 24-ата минута.

Това се случи само десет минути, след като Дженоа откри в резултата чрез Маноло Портанова, който се възползва от грешка в отбраната на торинци. Въпреки численото си превъзходство, торинци не успяха да се възползват.

“Биковете” държаха повече топката, но това не им донесе успех и така Дженоа постигна първи успех от 12 септември м.г. насам.

Генуезци вървят предпоследни с 22 точки на 19-ата позиция. Торино е 11-и с 35.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!