В Торино беснеят след 1:1 срещу Интер

Директорът в Торино Давиде Ваняти изрази острото си недоволство срещу съдийството след равенството 1:1 срещу шампиона Интер

Причината за гнева му стана нарушение през първото полувреме срещу нападателя Андреа Белоти в наказателното поле, извършено от Андреа Ранокия

Интер се добра до точка в Торино

Ситуацията дори не беше прегледана със системата ВАР и остана несанкционирана. “Уважаваме реферите, но тази вечер направиха грешка. Не една, а две. Първо не се даде дузпа в реално време, а след това и от ВАР не реагираха адекватно.

Говорих със съдията Давиде Маса на почивката. Каза ми, че щом от ВАР не е имало обаждане, значи решението е било правилно. Това е несправедливо, на практика бяхме спечелили срещата, но накрая всичко завърши зле”, коментира Ваняти.