Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Ураганен вятър прекрати Калиакра – Спортист (ГТ)

Вчера Калиакра и Спортист (Генерал Тошево) не си вкараха гол в приятелска среща на изкуствения терен в Каварна. Контролата продължи само 75 минути. Причината – съперниците решиха да я прекратят заради ураганния вятър. Гостите владееха инициативата през целия мач. До почивката отправиха шест опасни удара. В 75-ата минута футболист на домакините получи сериозна контузия и това беше другата причина освен силния вятър да прозвучи последния съдийски сигнал.