Левски (Крумовград) разби "акулите" за едно полувреме

Лидерът в Югоизточната Трета лига Левски (Крумовград) разгроми с 4:0 Черноморец (Бургас) в мач от 21-ия кръг и записа пети пореден успех. Играчите на Стефан Генов се затрудниха срещу “акулите” преди почивката, като на полувремето резултатът беше 0:0, но след паузата домакините бяха безпогрешни. Ахмед Осман даде аванс на “синьо-жълтите” в 48-ата минута, след което удвои в 65-ата минута. Олджай Алиев вкара за 3:0 в 72-ата минута, а Джунейт Яшар вкара четвъртото попадение две минути преди края на мача.

Левски вече има 53 точки и дръпна с четири на Саяна, като хасковци имат мач по-малко. Черноморец остана на трето място с 41 точки, а загубата бе четвърта за тях и втора от лидера, който спечели с 1:0 в Бургас през есента.