Марица и ЦСКА 1948 II не се победиха

Отборите на Марица (Пловдив) и ЦСКА 1948 II не успяха да се победят в среща от 26-ия кръг на Втора лига. Двата тима завършиха наравно 1:1 на стадион „Марица“.

Гостите от София поведоха в резултата с гол на Ивайло Климентов в 40-ата минута. Той засече центриране към гредата, като след попадението му домакините имаха претенции за засада, които бяха подминати от главния съдия.

Второто полувреме започна силно за домакините, които се добраха до равенството чрез Станислав Маламов. Той се възползва от подхлъзване на защитник и с мощен шут преодоля Иван Караджов.

След изравнителния гол Веселин Марчев изпусна отлично положение. Той получи пас от Станислав Маламов, но не сполучи с опита си. Видимо изнервени от съдийството, домакините доиграха мача с човек по-малко след втори жълт и респективно червен картон на Ангел Грънчов.