Очаквайте: Турнир на талантите U14: Зона Бургас - Зона Варна

Трудна, но сладка победа за селекцията на Феро

Отборът на Севлиево надви с 1:0 като Локомотив (Горна Оряховица) в срещата от 20-ия кръг Северозападната трета лига. Единственото попадение отбеляза Християн Василев в 36-та минута. Този успех остави селекцията на Феро на второ място с актив от 43 точки, докато домакините останаха на пето място с 36 точки след петото си поражение за сезона.

Мачът започна равностойно, като играта се водеше предимно в централната част на терена. Домакините се опитваха предимно чрез центрирания да преодолеят защитата на "севлиевци", но всичко приключваше пред наказателното поле и около него. В 36-та минута бърза контра отляво Християн Василев овладя и от малък ъгъл откри резултата за 0:1. През второто полувреме "черно-белите" се опитаха да обърнат събитията в своя полза, но момчетата на Ферарио Спасов успяха да опазят своята преднина и до промяна на резултата не се достигна.