Чавдар (Етрополе) обърна Сливнишки герой в последната секунда

Отборът на Чавдар (Етрополе) победи с 2:1 като гост Сливнишки герой в мач от 22-ия кръг на Югозападната Трета лига. Тимът от Предбалкана стигна до успеха буквално в последните секунди на срещата, след като до 66-ата минута губеше с 0:1.

Резултатът бе открит от домакините в 33-ата минута. Тогава след центриране от фаул Емил Трендафилов засече топката с глава и реализира.

В 66-ата минута гостите изравниха. Валентин Лазаров стреля от границата на наказателното поле, а топката се отклони в Сибил Карагьозов, за да влезе в мрежата на Димитър Симеонов.

18 Сливнишки герой - Чавдар (Етрополе) 1:2

В последната минута на мача резервата Мартин Кръстев засече топката във вратата, за да донесе успеха след центриране отляво.

СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ 1:2 ЧАВДАР (ЕТРОПОЛЕ)
1:0 Трендафилов (33)
1:1 Лазаров (66)
1:2 Кръстев (90+)