ОФК Костинброд изненада Чавдар в Етрополе

Едноименният тим на Костинброд надви Чавдар в Етрополе с 2:1. Двубоят е от 21-ия кръг на Югозападната Трета лига. Не бяха изтекли 120 секунди от началния съдийски сигнал, когато топката спря в мрежата на домакините. С глава реализира Даниел Васев след центриране от корнер. Домакините преодоля този начален смут и владееха инициативата. Така и не достигаха обаче до изравнително попадение. Вместо него получиха второ. Това се случи в 60-та минута след самостоятелен пробив на влезлия като резерва Кирил Вълов.

Едва десетина минути преди края Тони Стоичков върна интригата, реализирайки с глава след центриране от корнер. Той веднага побърза да вземе топката от мрежата, настана спречкване между футболисти от двата отбора и съдията вдигна червен картон на Стоичков.

Чавдар (Етрополе): Уважаваме отбора на Костинброд