Септември (Тервел) обърна дубъла на Спартак (Варна)

Септември спечели с 3:1 срещу втория отбор на Спартак (Варна) в приятелска среща, играна в Тервел. Заслужен успех за домакините с оглед случилото се на терена. Противно на крайния резултат, топката първо спря в мрежата на тервелци. Това се случи само 180 секунди след началния съдийски сигнал, когато при продължителна суматоха и серия от рикошети, Викторио Георгиев изведе варненци напред. В 28-ата минута Венелин Стоянов центрира, Стелиян Цеков свали с глава топката и Симеон Митев разстреля варненския вратар – 1:1. Равенството се запази до 71-ата минута, когато Димитър Михалев изведе Стоянов, той финтира вратаря и стреля в мрежата на Спартак. Малко преди края, Михалев подаде на юношата Енчо Ангелов, който преодоля съперник и шутира в горния ъгъл на вратата за дебютния си гол.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!