Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Андрей Гълъбинов напомни за себе си с ценен гол в Серия “Б”

Андрей Гълъбинов се завърна с гол за Реджина и помогна за успеха на тима с 3:1 над СПАЛ 2013  в среща от 23-ия кръг на Серия “Б”. Българският таран реализира последното попадение в 79-ата минута, което донесе успокоението на гостуващия тим. За Гълъбинов това е седми гол от началото на сезона, като предишният му беше чак от края на октомври.

33-годишният нападател загуби титулярното си място, като и днес не беше в стартовите 11. Той обаче се появи в 62-рата минута и после се разписа. Реджина е в средата на класирането - на 8 точки от местата, даващи право на участие в бараж за промоция.

В друга среща от кръга тази вечер Андреа Христов изигра цял мач за Козенца, но тимът му загуби вкъщи с 1:2 от Перуджа. Така съставът на българския защитник продължава да е в опасната зона.

В същото време Монца на Валентин Антов надви Тернана с 1:0 като гост, но българинът отново не се появи в игра, а си остана сред резервите.