Треньорът на ЦСКА 1948 II извади отбора от контролата с Локо (София) - обвини съдиите

Контролата между Локомотив (София) и ЦСКА 1948 II приключи само след едно полувреме. При резултат 2:2 “червените” решиха да не доиграват двубоя по инициатива на наставника Владимир Димитров, който бе недоволен от съдиите и така срещата на базата на БФС в “Бояна” завърши след само 45 минути.

14 Локомотив (София) - ЦСКА 1948 II

Резултатът бе открит от ЦСКА 1948 в 14-ата минута, когато Валентин Йосков получи пас отдясно и реализира за 1:0.

В 29-ата Локомотив изравни. Димитър Митков излезе сам срещу вратарят и вкара за 1:1.

Скоро обаче ЦСКА 1948 II отново излезе напред в резултата, като отново точен бе Йосков.

Малко преди почивката Локо отново изравни. Съдията отсъди дузпа в тяхна полза, която Митков реализира. Съперникът имаше сериозни претенции около нарушението и това вбеси наставника им Владимир Димитров, който взе решение тимът да не излиза за втората част.

Локомотив (София) 2:2 ЦСКА 1948 II
0:1 Йосков (14)
1:1 Митков (29)
1:2 Йосков (36)
2:2 Митков (42-д)