Локо (Пд) надви Миньор

Локо победи Миньор с 3:1 в контролна среща, играна в село Склаве. Резултата откри Митко Илиев в 10-ата минута след центриране на Салинас. 6 минути по- късно Миньор изравни резултата, Тютюков се възползва от рикошет и засече от близо за 1:1 В 30-ата Венсан Марсел отново изведе Локо напред в резултата, вкарвайки за 2:1. Крайното 3:1 оформи Паскалев. След центриране на Умарбаев вратарят на противника не се намеси добре, а Паскалев прати топката във вратата за 3:1.

Стартов състав: Пиргов, Паскалев, Гомис, Петрович, Витанов, Карагарен, Василев, Салинас, Марсел, Илиев, Минчев (Рейдър, Сулев, Бидунга, Томашевич, Попович, Янчев, Димитров, Умарбаев, Михайлов, Иванов, Крачун)