Царско село надви Левски (Лом) в контрола

Царско село победи Левски Лом с 4:2 в контролна среща, която се игра на базата в Бояна.

Гостите от Лом първи вкараха гол още в 5-ата минута, когато след грешка на защитата Любомир Веселов от малък ъгъл успя да вкара на вратаря Хадим Н'диайе, който направи дебют за "царете".

22 Царско село - Левски (Лом) / контрола /

Само за няколко минути обаче воденият от Андреа Сасарини тим вкара 4 гола. В 20-ата минута друго ново попълнение Седрик Коломбо изведе Лукас Мартинс в наказателното поле, но защитник на Левски го фаулира и реферът отсъди дузпа, която Валентино Пулиезе реализира.

Само 3 минути по-късно след добро включване на Мартин Кавдански топката стигна до Коломбо, който се разписа на празна врата.

В 30-ата минута Кавдански се пребори за топката в центъра на терена, пусна на Хари Денков, който изведе Венци Христов и нападателят реализира за 3:1.

Четвъртият гол за "царете" падна в 35-ата минута, когато Пулиезе подаде на Хари Денков и той със силен шут по диагонала отбеляза.

През втората част в тима на Царско село бяха извършени много смени и влязоха петима юноши, а чисто положение пропусна Фелипе Ронкети.

Гостите върнаха един гол в 75-ата минута чрез Росен Кръстев.

В състава на Царско село проличаха няколко нови попълнения. Вратаря Хадим Ндайе, Седрик Каломбо, Жереми Петрис, Давиде Масела и Фелипе Ронкети.

Царско село: Хадим Ндайе, Николай Николаев, Матео Лукарели, Мартин Кавдански, Пиер Зебли, Валентион Пулиезе, Седрик Коломбо, Жереми Петрис, Лукас Мартинс, Хари Денков, Реди Кеса,

Резерви: Иван Дерменджиев, Пламен Крумов, Давиде Масела, Фелипе Ронкети, Венцислав Христов, Димитър Ненчов, Димитър Величков, Дани Желев, Димитър Григоров, Никола Русинов, Кристиян Николов

Снимки: Владимир Иванов