Балкан победи юношите на Славия

Балкан (Ботевград) се наложи с 2:0 над Славия U19 в приятелска среща, играна в столицата. Заслужен успех за селекцията на Иван Редовски с оглед показното на терена. Четвърт час след началния съдийски сигнал, Калоян Бонев финтира вратаря и откри резултата. Григор Долапчиев се разписа в дебюта си с екипа на Балкан в 75-ата минута след комбинация с Николай Цветков-Демона. По веднъж гредите уцелиха новите попълнения Долапчиев и Киро Киров. Пропуски за тима от Ботевград направиха още Бонев, Павел Петков и Николай Миков. Вратарите на гостите Костадин Котев и Слави Матин пък се справиха с набезите на „белия“ тим.