Етър пропусна да разгроми Марек в Кресна

1:1 завършиха Етър и Марек в приятелска среща, играна в Кресна. Селекцията на Веселин Великов надигра тотално съперника, пропусна не само да спечели, но и да го направи с изразителен резултат. Ради Апостолов изведе напред „виолетовите“ в 42-ата минута, когато засече пас на Жан-Пиер да Силва. Дупничани възстановиха равенството четвърт час след почивката, когато техен футболист наказа суетенето на търновлии пред вратата им и чукна топката с глава над вратаря. Куп пропуски направиха „болярите“ – Яни Пехливанов, Мариян Иванов, Калоян Ненчев, Ловре Кнежевич. Цветомир Тодоров пък уцели гредата от фаул в 73-ата минута.