Югозападна Трета лига: Костинброд - Миньор (Перник) 0:1

Наумов: Добра проверка за нас, която ни дава самочувствие

Вратарят на ЦСКА 1948 Даниел Наумов даде мнението си след победата на своя тим срещу Ингулец в приятелска среща, изиграла се в Турция. “Червените” се наложиха с 2:1, а стражът на тима направи хубави спасявания в края на мача.

ЦСКА 1948 се наложи над украинци, новият нападател с първи гол за “червените”

“Една добра проверка за нас. Един добър отбор на Ингулец, мисля, че през по-голямата част от мача се опитвахме да изграждаме атаки и да играем футбол. Радвам се, че спечелихме мача, защото дава самочувствие, макар и приятелски.

Със сигурносто може да очаквате повече представяне като това през първото полувреме. По-голямата част от състава направи по 60 минути. Може би и нашият отбор не е готов да изиграе цял мач. Когато Ингулец вкара свежест на полувремето, се получи този лек спад при нас.

Конкурецнията е нещо нормално, имах и предния сезон, нищо ново за мен. Вече се забелязва и в тренировките самата конкуренция между играчите, всеки иска да се наложи и да играе. Това си проличава и в тези приятелски срещи. Надяваме се и в официалните мачове да е така.

Голяма ми е мотивацията да се върна в националния. Ще дам всичко от себе си и ще покажа на терена”, заяви Наумов.