Чавдар (Етрополе) започна с изразителна победа

Чавдар надигра с 4:1 едноименния тим на град Левски в приятелска среща, играна в Етрополе. Заслужен успех за селекцията на Йордан Юруков, който даде шанс за изява на два състава. Валентин Лазаров беше изведен сам срещу вратаря и откри резултата в 4-ата минута. В 29-ата Йоан Маринов, центрира прострелно, топката се отклони у играч на гостите и се озова в мрежата.

Четвърт час след почивката Виктор Зоров направи резултата класически след самостоятелна акция. После Ивайло Иванов реализира почетното попадение за левскарите. Мартин Кръстев проби и центрира отляво към Георги Тафраджиев, който заби четвъртото попадение за Чавдар.