Ето кога са мачовете от началото на пролетния полусезон във Втора лига

Ето кога са мачовете от началото на пролетния полусезон във Втора лига

Спортно-техническата комисия към БФС обяви датите и началните часове на мачовете от Втора лига до 28-ия кръг. Ето каква е програмата:

БФС обяви програмата за началото на пролетния полусезон в efbet Лига, Левски и ЦСКА - София играят на 6 март
БФС обяви програмата за началото на пролетния полусезон в efbet Лига, Левски и ЦСКА - София играят на 6 март

XXIII кръг 

19.02 /събота/ 
Спартак 1918 Вн - Марек 12.30 
Струмска слава - Марица Пд 14.00 
Монтана 1921 - Добруджа 14.00 
Спортист Своге - Левски Лом 14.00 
Созопол - Хебър 1918 Пз 14.00 
Етър ВТ - Септември Сим 14.00 
Миньор Пк - Янтра 2019 Гб 14.00 

20.02 /неделя/ 
Септември Сф - ЦСКА 1948 II Сф 14.00 

21.02/понеделник/ 
Ботев Пд II - Лудогорец ІІ 14.00 
Литекс - Почива

XXIV кръг 

25.02/петък/ 
Марица Пд - Септември Сф 12.30 

26.02 /събота/ 
Янтра 2019 Гб - Етър ВТ 14.00 
Септември Сим - Созопол 14.00 
Левски Лом - Монтана 1921 14.00 
Литекс - Струмска слава 14.00 

27.02 /неделя/ 
Марек - Миньор Пк 12.45 
Хебър 1918 Пз - Ботев Пд II 14.00 
Лудогорец ІІ - Спортист Своге 14.00
 ЦСКА 1948 II Сф - Спартак 1918 Вн 14.00 
Добруджа - Почива 

XXV кръг 

04.03/петък/ 
Спартак 1918 Вн - Марица Пд 15.00 

05.03 /събота/ 
Етър ВТ - Миньор Пк 12.30 
ЦСКА 1948 II Сф - Марек 15.30 
Монтана 1921 - Лудогорец ІІ 15.30 
Струмска слава - Добруджа 15.30 
Спортист Своге - Хебър 1918 Пз 15.30 
Созопол - Янтра 2019 Гб 15.30 
Септември Сф - Литекс 15.30 

06.03/неделя/ 
Ботев Пд II - Септември Сим 15.30 
Левски Лом - Почива

XXVI кръг 

09.03/сряда/ 
Хебър 1918 Пз - Монтана 1921 15.00 
Марек - Етър ВТ 15.30 
Миньор Пк - Созопол 15.30 
Левски Лом - Струмска слава 15.30 
Марица Пд - ЦСКА 1948 II Сф 15.30 
Добруджа - Септември Сф 15.30 
Литекс - Спартак 1918 Вн 17.30 

10.03/четвъртък/ 
Янтра 2019 Гб - Ботев Пд II 15.30 
Септември Сим - Спортист Своге 15.30 
Лудогорец ІІ - Почива 

XXVII кръг 

13.03 /неделя/ 
Созопол Етър ВТ 12.30 
Марица Пд - Марек 15.30 
ЦСКА 1948 II Сф - Литекс 15.30 
Спартак 1918 Вн - Добруджа 15.30 
Септември Сф - Левски Лом 15.30 

14.03/понеделник/ 
Спортист Своге - Янтра 2019 Гб 15.30 
Монтана 1921 - Септември Сим 15.30 
Ботев Пд II - Миньор Пк 15.30 
Струмска слава - Лудогорец ІІ 15.30 
Хебър 1918 Пз - Почива 

XXVIII кръг 

18.03 /петък/ 
Литекс - Марица Пд 15.30 
Лудогорец ІІ - Септември Сф 15.30 
Етър ВТ - Ботев Пд II 15.30 
Добруджа - ЦСКА 1948 II Сф 15.30 
Хебър 1918 Пз - Струмска слава 15.00 

19.03 /събота/ 
Марек - Созопол 15.30 
Миньор Пк - Спортист Своге 15.30 
Янтра 2019 Гб - Монтана 1921 15.30 
Левски Лом - Спартак 1918 Вн 15.30 
Септември Сим - Почива

Още от БГ Футбол

Виж всички

Водещи Новини

Видео акценти