Стивън Петков с нов гол, но тимът му загуби

Стивън Петков продължава със силните си изяви за своя Фейрензе във Втора лига на Португалия. Българският нападател като смяна на полувремето и вкара 7-ия си гол от началото на сезона в гостуването на Насионал (Мадейра). За съжаление тимът му загуби срещата с 1:2.

Домакините поведоха още в 5-ата минута с попадение на Витор Гонсалвеш, а в 72-ата Руи Кореа удвои.

Петков върна един гол в 83-ата минута. той се разписа отблизо с глава след центриране на Зе Рикардо отляво.

В оставащите минути обаче гостите не успяха да намерят сили да се преборят поне за равенство и си тръгнаха разочаровани от Мадейра.

След този мач Фейрензе заема 3-ото място в класирането с 32 точки. Насионал пък вече диша във врата на своя съперник, като е на 4-ата позиция с 29 точки. Водач е Каса Пиа с 33 точки.