Атанас Илиев бе титуляр за Асколи, но резултатът срещу Кремонезе бе негативен

Българският национал Атанас Илиев бе титуляр, но не успя да помогне на своя отбор Асколи при загубата с 1:4 като домакин на Кремонезе в 18-ия кръг на Серия Б. Илиев бе на терена до 68-ата минута, а тимът му изоставаше в резултата с 1:2. Българинът и колегите му изоставаха с 0:2 през първата част, но в 44-ата минута Ерамо намали резултата. Втората част започна силно за Асколи, но в 51-ата минута Ботегин получи втори жълт картон и респективно червен и това почти изпари надеждите на домакините поне за частичен успех. В заключителните минтути на мача Кремонезе направи своя успех изразителен - 4:1. Асколи е десети с 26 точки.