Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Чорбаджийски отново бе титуляр за Стал

Българският защитник Божидар Чорбаджийски започна като титуляр за Стал Миелец при равенството 1:1 при визитата на Пяст Гливице от 19-ия кръг на полската Екстракласа. Бившият капитан на ЦСКА и за кратко национал на България започна трудно този сезон, но последните четири мача попада в стартовия състав.

На почивката фаворитът в този мач Пяст Гливице имаше аванс от 1:0, а в 39-ата минута Чорбаджийски получи жълт картон. Гостите от СТАЛ не се предадоха и успяха да изравнят след гол на японския халф Коки Хинокио.

СТАЛ е осми в таблицата с 28 точки, а Пяст е 11-ти с 23 пункта.