Иван Андонов заключи вратата си срещу Лече, Кръстев и Илиев също играха

Иван Андонов направи нов силен мач за примаверата на Фиорентина и запази мрежата си суха при нулевото реми в гостуването на Лече от 11-ия кръг на италианското първенство до 19 години. Другият българин в състава на “виолетовите” - Димо Кръстев, също изигра цял мач като титуляр. Вчера 90 минути записа и още един роден талант - Никола Илиев, който игра за Интер при победата с 2:0 като гост на Наполи. Попаденията за “нерадзурите” бяха отбелязани от Чезаре Казадей (21’) и Мартин Сатриано (73’), а между двата гола домакините пропуснаха дузпа.

Интер и Фиорентина са съседи в класирането с актив от по 18 точки. “Змията” е на третата позиция заради по-добра си голова разлика, а “Ла Виола” заема четвъртото място.