Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Адетокумбо с 40 точки и победеш кош при обрат на Милуоки срещу Шарлът

Милуоки Бъкс преодоля пасив от 18 точки, а Янис Адетокумбо вкара кош две секунди преди сирената, с който донесе успеха за тима срещу гостуващия Шарлът със 127:125 в среща от редовния сезон на НБА.

За Бъкс това беше осми пореден успех.

Домакините изоставаха с 57:68 в края на втората част, но след 30 минути водеха с 97:95. В последната част се игра равностойно, за да се стигне до коша на Адетокумбо в края, с който Бъкс спечелиха.

Звездата на тима завърши с 40 точки, 12 борби и 9 асистенции, а Крис Мидълтън добави 21 точки за успеха

За Шарлът се отличи ЛаМело Бол с личен рекорд в кариерата си от 36 точки. Той записа още 9 асистенции и 5 борби, a Хорнетс допуснаха 11-а загуба за сезона.