Устрем (Дончево) и Спортист (Генерал Тошево) си вкараха по два пъти

В Добрич 2:2 приключиха домакина Устрем (Дончево) и Спортист (Генерал Тошево) в отложен мач от деветия кръг на Североизточната Трета лига.

Стана равностойна битка, като футболистите от Дончево повече владееха топката. Тя обаче влезе първо в тяхната врата. В средата на първата част Севдалин Стайков изведе гостите напред, реализирайки с глава след центриране на съотборник.

В 36-ата минута настана суматоха в наказателното поле и Дони Дончев изравни. Десетина минути след почивката обратът стана факт с шут от воле на Илиян Неделчев след центриране на Роберто Марков.

Четвърт час преди края Румен Николов се измъкна от защитата, овладя центрирана топка и я насочи в мрежата за окончателното 2:2.

Пред двете врати имаше още положения за гол. Марков, Иван Цачев и Пламен Шестаков пропуснаха за Устрем. Георги Атанасов и Румен Николов пропиляха тези за гостите.