Лудогорец ІІ спря Миньор (Перник) по пътя към върха във Втора лига

Дублиращият отбор на Лудогорец и Миньор (Перник) завършиха наравно 1:1 в един от най-интригуващите мачове от 20-ия кръг във Втора лига
Двубоят в Разград започна много добре за "орлите", които получиха право да изпълнят дузпа още в 11-ата минута. Велислав Минков застана на бялата точка и не сбърка.
Още преди почивката обаче "чуковете" успяха да върнат попадението чрез Божидар Васев (34). Това се оказа и последният гол в срещата и двата отбора си разделиха по една точка.

По този начин тимът на Христо Янев пропусна временно да излезе на върха във Втора лига, въпреки че вече 7 последователни срещи е без поражение. Миньор събра актив от 43 точки, колкото имат и Хебър и Етър, но "болярите" са с мач по-малко. Лудогорец ІІ заема 6-ото място в класирането, а в следващия кръг разградчани иамт тежка визита на Етър. През идния уикенд “чуковете” приемат друг от водачите - Хебър (Пазарджик).

Лудогорец ІІ 1:1 Миньор (Перник)

1:0 - Велислав Минков (11)
1:1 - Божидар Васев (34)