Хебър се изкачи на върха

Отборът на Хебър победи с 2:0 Янтра в мач от 20-ия кръг на Втора лига. Тимът от Пазарджик си свърши работата още преди почивката, когато паднаха и двете попадения. Ивайло Михайлов откри в 13-ата минута, а Евгени Игнатов удвои малко преди почивката.

С победата си днес Хебър се изкачи, поне временно, на първа позиция в класирането. Отборът се изравни с Миньор (Перник), който направи грешка в Разград срещу дубъла на Лудогорец. Двата тима са с по 43 точки. Други два тима обаче могат да изпреварят състава на Николай Митов - Етър и Спартак (Варна) са с мач по-малко, като “болярите” също са с 43 точки, а “соколите” са с 42. Янтра от своя страна е с 20 точки на 16-о място.

Хебър (Пазарджик) 2:0 Янтра (Габрово)
1:0 Ивайло Михайлов (13)
2:0 Евгени Игнатов (40)